O nás

Prevádzkovateľ internetového obchodu topanky-detske.sk


Naša firma vznikla v roku 2007 a ​​od začiatku svojej činnosti sa sústredila na predaj kvalitnej detskej obuvi.

Spočiatku sme nakupovali tovar hlavne v českých veľkoobchodoch, v súčasnosti tvorí hlavnú časť nášho sortimentu tovar, ktorý dovážame z veľkoobchodov z Poľska, Maďarska, Slovenska, Nemecka a Belgicka.
Ponúkame široký výber detskej obuvi od mnohých výrobcov. Ponuku stále aktualizujeme o nové modely. Všetok tovar máme skladom a po objednaní ho môžete mať už na druhý deň doma.

Internetovému predaju sa venujeme už niekoľko rokov, počas ktorých sme získali veľa cenných skúseností dôležitých pri predaji detskej obuvi.

O kvalite našej detskej obuvi a o spokojnosti našich zákazníkov hovoria tisíce kladných referencií, ktoré sme získali pri predaji cez náš obchod na portáli mimibazar. K dnešnému dňu máme vyše 5900 kladných hodnotení: (odkaz na mimibazar)

Prevádzkovateľom internetového obchodu je Tereza Komenderová, podnikajúca na základe živnostenského oprávnenia vydaného v Ostrave dňa 2. 4. 2008, IČ:76243761 DIČ: CZ8353225155

Sídlo a predajňa : Nádražní 615/830, Ostrava 70200

 

VÝHODY NÁKUPU U NÁS


 • Detailný opis a fotografie tovaru – tovar, ktorý ponúkame, detailne opisujeme, uvádzame rozmery i materiál, z ktorého je vyrobený. Každý model detskej obuvi sami premeriavame a pri každom modeli uvádzame aj vnútorný rozmer obuvi. Všetok tovar sprevádzajú detailné, autentické fotografie. Nepoužívame katalógové fotky, ktoré sú často nepresné a farebne nevierohodné.
 •  

 • Jednoduché vytvorenie objednávky – ovládanie celého systému nákupu je veľmi intuitívne a jednoduché. Objednávku je možné vytvoriť aj bez nutnosti registrácie.
 •  

 • Rýchlosť vybavenia objednávky – všetky detské topánky sú skladom. V prípade dobierky ich cez pracovné dni expedujeme do 24 hodín od prijatia objednávky. Ak platíte vopred, odošleme vám balík do 24 hodín od pripísania peňazí na náš účet. Po celý čas s vami komunikujeme a vy presne viete, v akej fáze sa objednávka nachádza.
 •  

 • Rýchlosť doručenia tovaru a jeho sledovanie – všetok tovar zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty, a to ako obchodný balík. Pošta balík doručí najneskôr do nasledujúceho pracovného dňa (odo dňa jeho podania). Keď pri vyplnení formulára uvediete svoje tel. číslo, bude vás pošta informovať o čase doručenia.
 •  

 • Osobný odber – je možný po predchádzajúcej e-mailovej alebo telefonickej dohode.


NAŠE ZNAČKY


D.D.step


Detská obuv D.D.step je vyrobená z kvalitných hovädzích a bravčových usní, mäkkých kožených a textilných absorpčných stielok, a odolných a ľahkých podošiev z prírodnej gumy. Použité materiály zaručujú flexibilitu a prispôsobivosť obuvi tvaru nožičky dieťaťa. Konštrukcia detskej obuvi je navrhnutá tak, aby čo najmenej bránila prirodzenému rastu nožičky a pohybu chodidla pri chôdzi a behu. Detská obuv D.D.step sa vyznačuje vysokým pohodlím a komfortom pre deti, ktoré ju nosia, a pritom úplne podporuje zdravý vývoj detskej nožičky. Obuv D.D.step sa vyznačuje aj atraktívnym vzhľadom a je veľmi obľúbená medzi mamičkami i deťmi v mnohých krajinách Európy.
 • Použité 100% prírodné materiály
 • Nová technológia šitia – zaručuje flexibilitu a dlhú životnosť
 • Zvršok a podšívka z prémiovej kvalitnej kože – zaručuje priedušnosť, absenciu toxických látok
 • Podošva zo 100% prírodnej gumy – zaručuje flexibilitu, nízku hmotnosť, dlhú životnosť, protišmykovosť
 • Ochranný, priestorný, okrúhly dizajn špičky
 • Špeciálna stielka – absorbuje vlhkosť, tlmí nárazy pri chôdzi a behu a podopiera klenbu nožičky
 • Obuv testovaná medzinárodným laboratóriom INTERTEK


SUNWAY


Detská obuv značky SUNWAY sa vyrába z kvalitnej pravej kože. Značka SUNWAY dostala certifikát ZDROWA STOPA ktorý zaručuje, že detská obuv je vyrobená z kvalitných priedušných materiálov a konštrukcia obuvi zabezpečuje zdravý rast detskej nohy. Detská obuv SUNWAY sa vyznačuje vysokým pohodlím a komfortom pri nosení.
VEMONT

Značka Vemont sa špecializuje hlavne na outdoorovú obuv vhodnú na horskú turistiku a zimnú obuv. Hlavnou prednosťou tejto detskej obuvi sú kvalitné materiály, z ktorých je obuv vyrobená. Detská obuv je vyrobená z pravej kože v kombinácii s modernými materiálmi, ktoré zabezpečujú ochranu pred dažďom a studeným vetrom, a zároveň zaistia riadne vetranie a pohodlie. Robustná podošva je ideálne pre pešiu turistiku a chôdzu v členitom teréne.

 • Topánky sú vybavené špeciálnou vodeodolnou membránou DINTEX.
 • vysoko nepremokavý vonkajší plášť
 • priepustnosť vodných pár
 • energie-absorbujúca podrážka
 • štruktúra materiálu, ktorý chráni proti studenému vetru
 • ergonomický tvarSUPER GEAR


Značka obuvi Super Gear je na európskom trhu od roku 1993.
Ponúka široký sortiment kvalitnej detskej obuvi za priaznivé ceny.
Detská obuv sa vyznačuje kvalitným spracovaním, pri ktorom sa s väčšej časti používajú kožené materiály.
BEFADOFirma BEFADO je najväčší poľský výrobca textilnej obuvi, oslavujúci 80. výročie svojho vzniku. Dnes je to moderná firma zamestnávajúca najlepších odborníkov. Základom jej fungovania je vysoká kvalita a bohatá ponuka detskej obuvi, obuvi pre mládež a dospelých. Dbá o dobrý pocit, pohodlie a komfort svojich zákazníkov.

Spojením skúseností, moderných technológií a najnovších vzorkárskych trendov získava BEFADO vysokú obľubu medzi domácimi aj zahraničnými zákazníkmi. 
 
Firma a jej obuv BEFADO získala už mnoho cien a certifikátov. Detské topánočky BEFADO majú certifikát „Zdrowa stopa“ (v preklade Zdravé chodidlo), ktorý udeľuje Inštitút koženého priemyslu v Poľsku. Tento certifikát je obdobou certifikátu ŽIRAFA v Českej republike. Je zárukou, že obuv BEFADO zabezpečuje správny vývoj detských nožičiek v prvých rokoch života.
Detská obuv BEFADO je vyrobená z univerzálnych, špine odolných a praktických materiálov, pričom zaručuje pohodlie a zdravie detských chodidiel. Kvalitu a bezchybnosť obuvi potvrdzujú nezávislé inštitúcie a odborníci, vrátane štátnej skúšobne Institutu pro testování a certifikaci, a.s. v Zlíne.
 
 BEFADO spĺňa všetky požiadavky na kvalitné obutie vášho dieťaťa.facebook